APIE MUS RAŠO

Išbandytos SMS Teran sėjamosios: rezultatai puikūs, ūkininkai patenkinti

Pastarosios savaitės Čekijos gamintojo SMS sėjamosioms – tikras atradimų ir malonių išbandymų metas. Dalis sėjamųjų SMS Teran jau sėkmingai naudojamos mūsų šalies ūkininkų."

(Gediminas Stanišauskas, 2023.06.17)

APIE MUS RAŠO

Vienuolikos tonų pievų atnaujinimo volas

Teigiama, kad Golem 540, kurį gamina čekų gamintojas SMS, yra didžiausias ir sunkiausias pievų volas rinkoje. Darbinis plotis 4,5 m, svoris iki 11 tonų. Mažesnis modelis Golem 300 yra 3,0 m pločio ir sveria iki 4,5 tonos."

(Profi, 2023.06.05)

APIE MUS RAŠO

Tvari gyvulininkystė. Arba kaip dirba uždaro ciklo ūkiai.

Gyvulininkystės ūkiai turėtų kaip įmanoma labiau optimizuoti veiklą ir, pirmiausiai, siekdami uždaro ciklo veiklos, kai panaudojama viskas. Pavyzdžiui, mėšlas gali būti panaudojamas kraiko gamybai, kuomet po separavimo ir pasterizavimo iškreikiamos galvijų guoliavietės. Taip pat galima skystą mėšlą panaudoti biodujų gamybai, įrengiant biodujų jėgaines, kurių galia siekia nuo 22 iki 74 kW." (Gediminas Stanišauskas, 2023.05.20)

APIE MUS RAŠO

Lietuvos žemės ūkio technikos asociacijos narių gretas papildė nauji nariai

Šių metų balandžio 24 d. Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija (LŽŪTA) susitikime su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministru ir jo komanda aptarė įvairius klausimus bei problemas susijusius su žemės ūkio technika. Po susitikimo LŽŪTA suorganizavo asociacijos posėdį, kurio metu asociaciją papildė net penki nauji nariai." (Erikas Bėrontas, 2023.04.27)

green leaf with white card
green leaf with white card

APIE MUS RAŠO

Žvilgsnis į „Ką pasėsi...“: uždaro ciklo ūkininkavimo technologijos nuo „Inter AG“

„Kauno rajone penktadienį tęsiasi tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi...2023“, kurioje dalyvauja daugiau kaip 450 su žemės ūkiu susijusių įmonių ir organizacijų, taip pat amatininkų, sodininkų, maisto gamintojų–prekybininkų.." (Gediminas Stanišauskas, 2023.03.31)

APIE MUS RAŠO

Pirmas toks mėšlo separatorius-pasterizatorius Baltijos šalyse

„Panevėžio r. Žemės ūkio bendrovėje „Berčiūnai“ įdiegtas austriškas mėšlo separavimo ir pasterizavimo įrenginys pirmas toks Baltijos šalyse..." (Gitana Kemežienė, 2023.02.17)

APIE MUS RAŠO

Kompaktiškos biodujų jėgainės Lietuvos žemės ūkiui

UAB „Interag“ šiais metais Lietuvoje planuoja pastatyti ir paleisti į eksploataciją net dvi pirmąsias „Biolectric“ biodujų jėgaines. Mūsų ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms, šios biodujų jėgainės puiki išeitis ištisą parą gauti pigią elektrą, šilumą ir bekvapį digestatą su pagerintomis įsisavinimo dirvoje savybėmis.“ (Dr. Mantas Rubežius, 2023.03.11)

APIE MUS RAŠO

Padargai, kurie nenuvils. "Inter AG" pristato supernaujieną!

Tokie padargai, kokius į Lietuvą atvežė UAB "Inter AG", ne tik patenkins daugelio ūkininkų poreikius, bet ir atitiks kokybinius lūkesčius. Bendrovės direktorius Ugnius Stančiauskas sako, kad Čekijos "SMS Agro" gaminami volai ir kita produkcija ūkį gali pasiekti itin greitai." (Gediminas Stanišauskas, 2023.03.03)

UAB interAG Austrijos gamintojo BAUER atstovai Lietuvoje

BAUER GROUP- daugiau nei 80 metų dirbanti kompanija. Kuria ir gamina įrangą- bio jegainėms, mėšlo tvarkymui, įterpimui, maišymui, separavimui, laukų laistymui

SMS CZ žemės dirbimo padargų gamintojo atstovais tapo UAB interAG

Didžiuojamės pranešdami, kad UAB interAG tapo progresyvios SMS CZ žemės dirbimo technikos atstove.

"SMS CZ“ yra inžinerijos įmonė, kurios specializacija yra žemės ūkio mašinos ir aplinkosaugos technologijos.

Į žemės ūkio mašinų programą įtrauktos visame pasaulyje parduodamos aukštos kokybės dirvos įdirbimo, paruošimo prieš sėją, valcavimo, pievų įdirbimo, žolės sėjimo ir pakartotinio sėjimo mašinos.

Aplinkosaugos technologijų skyrius kuria ir gamina atliekų deginimo ir išmetamųjų dujų stabilizavimo sprendimus.

UAB "interAG" gavo teises pardavinėti ROLSTAL PAWLOWSKI Lenkijos gamintojo produkciją

Rolstal - ilgametis fermų įrangos, bei konstrukcijų gamintojas. Produkcija jau yra naudojama Lietuvos ūkiuose daugiau kaip 10 metų.

Galime pasiūlyti PILNĄ paketą fermai įrengti:

  • pertvaros

  • vartai

  • kilimėliai

  • girdyklos

  • mėšlo transporteriai